W naszym obiekcie znajduje się 13 pokoi, które pozytywnie Cię zaskoczą. Każdy został stworzony z myślą o niezapomnianym wypoczynku naszych gości. Zapoznaj się z nasza ofertą i wybierz odpowiedni pokój dla siebie.

Pokoje dwuosobowe

Urządzony w eleganckim stylu, idealny dla par szukających wypoczynku i niezapomnianych wrażeń. Wyposażenie pomaga efektywnie odpoczywać, a lokalizacja sprzyja romantycznym spacerom.

Pokoje trzyosobowe

Idealny dla małej rodzinki lub grupy znajomych. Stylowy i przede wszystkim wygodny pokój, który pozwala porządnie wypocząć i zaczerpnąć góralskiej natury.

Pokoje czteroosobowe

Duży, przestronny i praktyczny pokój usytuowany na poddaszu. Charakterystyczny jest balkon, z którego będziecie mogli podziwiać przepiękne góralskie krajobrazy. Idealny na urlopowy wypoczynek.

Pokoje typu “studio 2+2”

Idealny dla małej rodzinki lub grupy znajomych. Stylowy i przede wszystkim wygodny pokój z odrębną sypialnią i salonem z rozkładaną kanapą. Jego układ funkcjonalny daje sporo możliwości, świetny dla pary,  rodzinki z dwójką dzieci czy też dla czwórki przyjaciół.